Gümüş Çamaşır Nedir

erkek çamaşırGümüş çamaşır, yerli  bir patent teknolojisi ile geliştirilmiş teknolojik üründür. Bu yerli patent teknolojisi TR20031384 gümüş patent teknolojisini kullanarak gümüşün faydalarını tekstille birleştirmiştir.

Gümüş çamaşır bir multi fınksiyonel üründür. Yani hem çamaşırdır hem de gümüşün bazı faydalı özelliklerini taşır.  Ter kokusu yapmaz, pişiklere karşı etkilidir. Kaşıntı oluşumu görünmez. Teninizin rahatlık hissini artırır.

Gümüş çamaşır bir çok mantar türünün neden olduğu olumsuz etkileri gidermede yardımcıdır.  Genital mantar türleri nemin oldukça fazla olduğu bölgelerde çoğalır. Contact  dermatitis, diaper rash, jock itch, molluscum contagisium, psoriasis, lichen planus, genital herpes gibi bir çok genital mantar türü bulunmaktadır. Bu canlılar genellikle bulaşma yoluyla yayılırken, bir kısmı ise cilt florasında bulunmaktadır. Cilt florasındaki mantarların patojenik hale gelmesi ortamın tahriş, pişik dış müdahale ile mümkündür. Mantar türlerinin genel etkileri kötü koku, kaşıntı, renk değişimi, çamaşırların kirlenmesi, kötü bir görünüş olması vb.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kasık Mantarına Çözüm